e-dreams.gr – Smarthome for you Forums Greek KNX forum KNX for experts ets4 Lite-εγκατασταση license σε νεο pc

Το Ελληνικό knx-forum δημιουργήθηκε, συντηρήθηκε και ποτίστηκε από τους συνεργάτες της e-dreams την περίοδο 2010-2018. Σήμερα επικοινωνούμε κυρίως με άλλα μέσα, και τα άρθρα εδώ διατηρούνται ως αρχείο αποδεικνύοντας ότι θέματα που έχουν ήδη λυθεί εδώ και καιρό από τους συνεργάτες KNX, ξαναανακαλύπτονται είτε ως καινοτόμες πρακτικές άλλων πρωτοκόλλων, είτε ως ανακάλυψη του τροχού, είτε ως προβλήματα χωρίς λύση.

Επικοινωνήστε με το e-dreams network μέσα από τη σελίδα επικοινωνίας εδώ ή από τη σελίδα μας στο facebook

 

 

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #1747
    Forum User
    Participant

    Καλησπερα

    Ειχα το ets 4 Lite στο παλιο μου pc και τωρα προσπαθω να το εγκαταστησω στο νεο μου Pc μεσω του knx online shop.Noμιζω πως καποιο λαθος εχω κανει με τα βηματα και εξακουλουθει να ειναι εγκατεστημενη η demo licencse…..

    Παρακαλω οποιος ξερει ας μου δωσει τα φωτα του!

    #1748
    Forum User
    Participant

    καλησπέρα,

    είναι η πρώτη φορά που αλλάζεις Η/Υ?
    επιτρέπονται 2 αλλαγές host ID τον χρόνο, (αν θυμάμαι καλά)

    #1749
    Forum User
    Participant

    Nαι ειναι η πρωτη φορα……Καποιο λαθος κανω και δεν βγαζω ακρη….Μπορω να επικοινωνησω με καποιον τηλεφωνικα για να μου δωσει τα φωτα του…….Ευχαριστω εκ των πρωτερων!

    #1760
    Forum User
    Participant

    κοίταξε το σχετικό ποστ που ανεβάσαμε,

    ελπίζω να είναι εντάξει

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.