e-dreams.gr – Smarthome for you Forums Greek KNX forum KNX for experts Display unit (5WG1 580-2AB11)!

Το Ελληνικό knx-forum δημιουργήθηκε, συντηρήθηκε και ποτίστηκε από τους συνεργάτες της e-dreams την περίοδο 2010-2018. Σήμερα επικοινωνούμε κυρίως με άλλα μέσα, και τα άρθρα εδώ διατηρούνται ως αρχείο αποδεικνύοντας ότι θέματα που έχουν ήδη λυθεί εδώ και καιρό από τους συνεργάτες KNX, ξαναανακαλύπτονται είτε ως καινοτόμες πρακτικές άλλων πρωτοκόλλων, είτε ως ανακάλυψη του τροχού, είτε ως προβλήματα χωρίς λύση.

Επικοινωνήστε με το e-dreams network μέσα από τη σελίδα επικοινωνίας εδώ ή από τη σελίδα μας στο facebook

 

 

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #1451
    Forum User
    Participant

    Γειά χαρά, έχω ένα πρόβλημα με τη συγκεκριμένη συσκευή. Δεν μπορώ να βρώ το πρόγραμμα για να την προγραμματίσω, χρειάζεται το STS (Siemens Tool Software). Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ή αν υπάρχει κάποιο άλλο;

    #1452
    Forum User
    Participant

    [quote=GeoMenou]Γειά χαρά, έχω ένα πρόβλημα με τη συγκεκριμένη συσκευή. Δεν μπορώ να βρώ το πρόγραμμα για να την προγραμματίσω, χρειάζεται το STS (Siemens Tool Software). Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό ή αν υπάρχει κάποιο άλλο;[/quo

    δοκίμασε λίγο με αυτό το αρχείο, αυτό που λες θα το βρω αύριο ή την Παρασκευή αν δεν με προλάβει κανείς άλλος [woot]

    Attached files

    up58x.zip (14.6 KB)

    #1464
    Forum User
    Participant

    Γειά χαρά, αυτό που μου έστειλες είναι το αρχείο για τη βάση δεδομένων! Εγώ χρειάζομαι το πρόγραμμα προγραμματισμόυ για αυτή τη συσκευήτο οποίο είναι το STS (Siemens Tool Software).

    #1465
    Forum User
    Participant

    SMS STS όλα μοιάζουν ίδια μετά από τόσα χρόνια [laugh]

    για κοίτα το αρχείο, δεν θυμάμαι τι κάναμε με τα Ελληνικά και αν το διορθώσαμε μετά, μιλάμε για πριν από 12 χρόνια ](*,)

    εννοείται ότι είναι DOS [blink]

    Attached files

    SMS.zip (524.2 KB)

    #1475
    Forum User
    Participant

    Αυτό ναι μάλιστα, σε ευχαριστώ!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.