e-dreams.gr – Smarthome for you Forums Greek KNX forum εκτός θέματος, εντός KNX κερδίστε ΔΩΡΕΑΝ μια καταπληκτική οθόνη KNX.

Το Ελληνικό knx-forum δημιουργήθηκε, συντηρήθηκε και ποτίστηκε από τους συνεργάτες της e-dreams την περίοδο 2010-2018. Σήμερα επικοινωνούμε κυρίως με άλλα μέσα, και τα άρθρα εδώ διατηρούνται ως αρχείο αποδεικνύοντας ότι θέματα που έχουν ήδη λυθεί εδώ και καιρό από τους συνεργάτες KNX, ξαναανακαλύπτονται είτε ως καινοτόμες πρακτικές άλλων πρωτοκόλλων, είτε ως ανακάλυψη του τροχού, είτε ως προβλήματα χωρίς λύση.

Επικοινωνήστε με το e-dreams network μέσα από τη σελίδα επικοινωνίας εδώ ή από τη σελίδα μας στο facebook

 

 

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • #1481
    Forum User
    Participant

    Καλησπέρα και από εμένα.
    Έχω βάλει σε ένα έργο κάμποσες Z38i και κάλυψαν απόλυτες τις ανάγκες της εγκατάστασης. Επιπλέον, έχωντας περάσει πλέον ένας χρόνος από την ημέρα της παράδοσης, δεν με κάλεσαν ούτε μια φορά για να διορθώσω κάποιο πρόβλημα τους.

    Την θεωρώ καταπληκτική λύση για room control, αρκεί να το επιτρέπουν οι ρημάδες οι αρχιτέκτονες…](*,)

    #1482
    Forum User
    Participant

    Πολυ καλη η z38i την εχω δοκιμασει,περιμενω τα νεα σεμιναρια της e-dreams για να μπορεσω να εξαντλησω της δυνατοτητες της!!!

    #1484
    Forum User
    Participant

    ZAS γιατί έτσι μου αρέσει…
    [tongue]

    #1486
    Forum User
    Participant

    Είναι σημαντικό να έχουμε τόσο καλά και οικονομικά προιόντα όπως τις συγκεκριμένες οθόνες.
    Εγώ προτιμώ και τις 2 γιατι μπορούνε να δώσουνε δυνατές λύσεις σε λειτουργίες καθώς και σε desain σε απαιτητικές εγκαταστάσεις

    #1487
    Forum User
    Participant

    Οι σοφοί λένε: Μια εικόνα = χίλιες λέξεις. Και στις δυο οθόνες, οι εικόνες δίδουν περιεκτικές πληροφορίες που η περιγραφή τους θα χρειαζόταν λέξεις πολλές. Μαζί με τις δυνατότητες εντολών… τι σου είναι σήμερα η επιστήμη… που έλεγε ο παπούς. Πολλές ευχές για καλές πωλήσεις!

    #1489
    Forum User
    Participant

    Πολύ όμορφη η ZAS.

    #1494
    Forum User
    Participant

    Χρησιμοποιώντας την προσομοίωση λειτουργίας ψηφίζω ZAS και ξερό ψωμί !!!![tongue] Μου αρέσει πάρα πολύ το design της και οι λειτουργίες της είναι πολύ φιλικές προς τον χρήστη.

    #1499
    Forum User
    Participant

    Καλησπερα σας! Δοκιμασα την Z38i και μπορω να πω οτι εμεινα Παρα πολυ ευχαριστημενος ομορφη οικονομικη και το σημαντικοτερο πολυ ευκολο configuration.

    #1500
    Forum User
    Participant

    Καλημέρα και εγω θα προτιμούσα την πρώτη ](*,)

    #1501
    Forum User
    Participant

    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

    #1502
    Forum User
    Participant

    και οι δύο είναι εξίσου καλές θα προτείνω zas για τα υπνοδωμάτια και z38i για το σαλόνι οπού εκεί συνήθως απαιτούνται και περισσότερες λειτουργίες

    #1503
    Forum User
    Participant

    απ’το καλό στο τέλειο…….

    #1505
    Forum User
    Participant

    Εξαιρετική η ZAS. Φοβερό design και σου λύνει τα χέρια…
    Με τη Z38 περισσότερες επιλογές που πρέπει να ανακαλύψουμε!!!!!

    #1514
    Forum User
    Participant

    ευχαριστούμε όλα τα μέλη του forum που δοκίμασαν στη πράξη ή στη προσομείωση λειτουργίας τις 2 οθόνες της zennio και ανέβασαν μήνυμα εδώ, αλλά και τους επισκέπτες μας.
    έχουμε 28 μηνύματα μείον 2 αυτά της e-dreams, μας δίνει περίπου 4% “απόδοση” [laugh]

    Η κλήρωση θα γίνει στα γραφεία της e-dreams την επόμενη Παρασκευή 9 Μαρτίου στις 7 το απόγευμα. Δείτε το online ημερολόγιο εδώ https://www.e-dreams.gr/nea.asp?id=14

    Όσοι είσαστε κοντά θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε, να δείτε από πρώτο χέρι την προσέγγιση της e-dreams στους αυτοματισμούς και στη τεχνολογία και να βρούμε περισσότερες επιλογές για αποτελεσματική συνεργασία. Ενημερώστε μας όμως, για να ξέρουμε πόσα άτομα θα περιμένουμε.

    το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό μέχρι την κλήρωση, οι νέοι χρήστες που θα αφήσουν μήνυμα από εδώ και κάτω δεν θα μπουν στη κλήρωση [crying]

    εγγραφείτε στο forum σήμερα https://forum.e-dreams.gr/default.aspx?g=rules ,
    συνεχίζουμε με νέες δράσεις

    e-dreams

    #1515
    Forum User
    Participant

    Εξαιρετικά όμορφες… Πιο όμορφο design zas….. Ακόμη πιο εξαιρετικό..

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.