e-dreams.gr – Smarthome for you Forums e-dreams forum ηλεκτρολογικά, αυτοματισμοί, PLC ελληνικά για το πρόγραμμα LOGO!Soft Comfort V6.0 ή 6.1

Το Ελληνικό knx-forum δημιουργήθηκε, συντηρήθηκε και ποτίστηκε από τους συνεργάτες της e-dreams την περίοδο 2010-2018. Σήμερα επικοινωνούμε κυρίως με άλλα μέσα, και τα άρθρα εδώ διατηρούνται ως αρχείο αποδεικνύοντας ότι θέματα που έχουν ήδη λυθεί εδώ και καιρό από τους συνεργάτες KNX, ξαναανακαλύπτονται είτε ως καινοτόμες πρακτικές άλλων πρωτοκόλλων, είτε ως ανακάλυψη του τροχού, είτε ως προβλήματα χωρίς λύση.

Επικοινωνήστε με το e-dreams network μέσα από τη σελίδα επικοινωνίας εδώ ή από τη σελίδα μας στο facebook

 

 

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #773
    Forum User
    Participant

    από το mailbag:

    ” Θα ήθελα να μάθω εάν υπάρχει software με την ελληνική γλώσσα για αυτό το πρόγγραμα (LOGO!Soft Comfort V6.0) καθώς και εγχειρίδια χρήσης.Ευχαριστώ! “

    #774
    Forum User
    Participant

    e-dreamer wrote: από το mailbag:

    ” Θα ήθελα να μάθω εάν υπάρχει software με την ελληνική γλώσσα για αυτό το πρόγγραμα (LOGO!Soft Comfort V6.0) καθώς και εγχειρίδια χρήσης.Ευχαριστώ! “

    δεν έχω δει ακόμη το Logo soft comfort στα ελληνικά.
    Γνωρίζει κανείς άλλος κάτι διαφορετικό?
    ](*,)

    όμως υπάρχει ελληνικό εγχειρίδιο για το logo! αν και λίγο παλιό.

    κοιτάξτε στο συνημμένο zip και διορθώστε με αν υπάρχει κάτι πιο καινούργιο…

    ΓΤ [woot]

    #775
    Forum User
    Participant

    Καλησπέρα. Εχω προμηθευτεί την Soft Comfort V6.1 , την ελληνική έκδοση, από την ziemens

    #898
    Forum User
    Participant

    Εγώ τώρα το είδα αυτό το θέμα, Λίγο καθυστερημένα, αλλά για όποιον ενδιαφέρεται, εγώ έβαλα Ελληνικά σε μια εφαρμογή μου με logo6 και οθόνη.
    Μου το φτιάξανε σε μια εταιρεία που κάνει πολύ development και custom designs. Τους πήγα τη συσκευή και μου πέρασαν κεφαλαία Ελληνικά στη θεση των μικρων Αγγλικών. Ετσι, τωρα οτι θελω να το γραψω στα Ελληνικά, το γράφω σε μικρά Αγγλικά. Φυσικά, μόνο κεφαλαία Αγγλικά και κεφαλαία Ελληνικά μπορώ να γράψω αλλά την έκανα τη δουλειά μου.
    http://www.gds.com.gr

    #1148
    Forum User
    Participant

    Ανεβάσαμε τις οδηγίες χρήσεως στα Ελληνικά για το LOGO της SIEMENS.
    Σε όλα τα PLC κάτω από το προϊόν υπάρχουν 2 αρχεία, άμεσα προσβάσιμα με τις οδηγίες του 2007 και την αναβάθμιση του 2009.

    για να δείτε όλα τα SIEMENS LOGO πατήστε εδώ e-dreams/αυτοματισμοί/LOGO

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.