αναβάθμιση στο ETS4.1.2 => κόλαση - e-dreams
Ονειρέψου ένα σπίτι που θα είναι προέκταση του εαυτού σου, ένα σπίτι ζωντανό οργανισμό που θα αναπνέει και θα σκέφτεται, θα κατανοεί τις ιδιαίτερες ανάγκες σου και θα αλληλεπιδρά με εσένα και το περιβάλλον.
smart home, έξυπνο σπίτι, knx, εκπαιδευση knx, zennio, divus, eldat
1564
topic,bbpress,topic-template-default,single,single-topic,postid-1564,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.2,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

e-dreams.gr – Smarthome for you Forums αναβάθμιση στο ETS4.1.2 => κόλαση

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  [email protected] 6 years, 2 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

Παιδιά σας προειδοποιώ: με την αναβάθμιση στο 4.1.2 γαμ*** ο Ζευς, μου εκανε τη βάση δεδομένων μαντάρα, και αυτή τη στιγμή επανεγκαθιστώ το 4.0.7 τουλάχιστον να εχω κάτι να δουλεύει.

Η συγκεκριμένη αναβάθμιση κάνει ενα χρονοβόρο update στη βάση (πάνω απο 4 ώρες!) και το laptop μου τα κακάρωσε (εεεμ ειναι και γέρικο!) μάλλον απο υπερθέρμανση. Η βάση έμεινε κάπου μετέωρη και… αρνείται να αναβαθμιστεί περαιτέρω. Και σαν να μην έφτανε αυτό, δε κάνει ουτε restore από το backup!!!!!

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.